A T R A K C I E

Vážení zákazníci, v rámci projektu a programu „STAREJŠÍ & DJ NA SVADBU“ Vám ako poďakovanie za využitie našich služieb ponúkame nasledovné atrakcie, resp. zábavné doplnkové programy, ktoré nesmú chýbať na žiadnej svadbe. Môžete si vybrať jednu atrakciu ktorú si prajete mať na Vašej svadbe a to ÚPLNE ZADARMO !!!

1, BUBLINKOVÁ XXL SHOW – show je vhodná pre všetkých nielen detských hostí na svadobnom programe ktorí milujú bublinky. Viac ako 1000 bubliniek na parkete vďaka naším výkonným bublinkostrojom, do toho detské hity a bláznivá show.

2, PLAZIVÝ DYM – originálny plazivý dym s možnosťou použitia na prvý svadobný tanec, prípadne popolnočný už manželský tanec… Dym môže byť jemný/hustý, samozrejme aj voňavý/bez vône… presne ako si želáte !

3, FOTKY DO RUKY IHNEĎ NA POČKANIE S POLAROIDMI – unikátna pamiatka, ktorá je vyhotovená už za pár sekúnd v najvyššej kvalite vďaka polaroidom FUJI !!! Prvých 30 kusov fotiek ponúkame ZDARMA v cene programu !!!

4, NASVIETENIE SVADOBNEJ MIESTNOSTI – nasvietenie interiéru svadobnej miestnosti (steny, stoly, okná a pod.) dekoračnými svetelnými efektami, tzv. LED PAR RGB plnofarebnými reflektormi s vysokým výkonom a možnosťou zmeny farby ! K tomu pridáme inteligentné parostroje, resp. FAZERy, ktorý vytvára len jemnú hmlu vhodnú aj pre fotografovanie & videokameramanov.

5, 5x SVADOBNÉ „LIVE VIDEO“ – tentokrát VIDEO pamiatka na to najcennejšie zo svadobného programu, čo Vám odovzdáme ihneď po svadbe na USB kľúči.

Je možné využiť aj viaceré atrakcie na Vašej svadbe, kontaktujte nás !

Informácie na tel. 0948 / 77 47 17.