Svadobný program

Každá Vaša svadba je jedinečná a preto sa vždy prispôsobujem Vašim požiadavkám. Mojou prioritou je skvelá zábava ako aj atmosféra počas celého svadobného programu. Odpytovanie nevesty, koordinácia na svadobnom obrade a kompletné vedenie svadobnej slávnosti s moderovaním a uvádzaním, všetky tradície a zvyklosti od príchodu mladomanželov pred oltár až po začepčenie nevesty v mojej úlohe ako starejšieho a samotná hudobná produkcia ako dídžeja s bohatým hudobným archívom a moderátora v spojení kompletného technického zabezpečenia a vybavenia vrátane zvukovej & svetelnej techniky & atrakcií sú všetky potrebné služby ktoré nesmú chýbať na Vašej svadbe.

STAREJŠÍ NA SVADBE

Kompletné vedenie od začiatku svadobnej slávnosti od odpytovania nevesty so starejšim a ženíchom, vrátane usadenia hostí na svadobnom obrade, úrade alebo v kostole, privítanie svadobných hostí pred svadobnou miestnosťou, svadobné hry, svadobné atrakcie, rozkrájanie svadobnej torty, súťaže pre zábavu hostí, v neposlednom rade začepcenie nevesty, aj ženícha. Súčasťou starejšieho je celkové vybavenie, resp. rekvizity, potrebné pre svadobný program.

DJ & MODERÁTOR NA SVADBE

Úloha DJ na svadbe je zabaviť všetkých svadobných hostí tak aby sa dobre zabavili a pretancovali celú noc. Snažím sa všetko robiť s maximálnou radosťou a energiou a predovšetkým hrať pre všetkých hostí to čo chcú a dokedy chcú aby boli spokojní, samozrejmosťou je moderovnie & uvádzanie svadobného programu. Vlastním bohatý hudobný archív s cca 50 000 skladieb od rokov 70-tych až po najhorúcejšie novinky, ktorý stále aktualizujem a dopĺňam novými albumami. Čo sa týka technického vybavenia zakladám si na profesionálnej technike kvalitných značiek a skutočne si vyberám len to, čo je dobré… DJ“technika PIONEER PRO, Zvuková technika TESSOUND, Svetelná technika TRIX, Dymostroje & fazery ANTARI & ADJ, Projektory & VIDEO 4K kamera PANASONIC…

Pri našom stretnutí Vás oboznámim so základnými pravidlami svadobnej slávnosti, všetko samozrejme môžeme urobiť podľa Vášho výberu a rozhodnutia.