Svadobný program

Realizujeme kompletný svadobný program na kľúč, tak, aby ste s ničím nemali starosti resp. DJ & STAREJŠÍ & MODERÁTOR & OZVUČENIE & OSVETLENIE & PROGRAMY & ATRAKCIE, prípadne FOTO/VIDEO.

OZVUČENIE & OSVETLENIE NA SVADBE

Ozvučenie riešime zásadne špičkovou zvukovou technikou z našej produkcie TESSOUND, čo vyniká excelentným zvukom. Vieme nazvučiť všetko to, čo potrebujete (aj viacero miestností, nádvorie a pod). Samozrejmosťou sú kvalitné mikrofóny pre účinkujúcich… Zo svetelnej techniky si opäť vyberáme len to najlepšie, a „NAŠE SVETELNÉ EFEKTY, SKUTOČNE SVIETIA“ 😀 Samozrejmosťou je záloha na každej akcii, pre prípad potreby, pretože je lepšie jednoducho mať pri sebe viac, ako menej…

RIEŠIME AJ OZVUČENIE VÁŠHO SVADOBNÉHO OBRADU KDEKOĽVEK POD HOLÝM NEBOM & BEZ NUTNOSTI ELEKTRICKÉHO NAPÁJANIA 230V !!!

Svadobná hostina býva v interiéri podniku, svadobný obrad je v záhrade alebo parku, resp. inom exteriéri, kde dostávame požiadavku ozvučiť toto… Samozrejme, vieme Vám vyhovieť… Kvalitné full-range ozvučenie s dostatočným výkonom & bezdrôtové mikrofóny — BEZ NUTNOSTI ŤAHAŤ DLHÉ PREDLŽOVACIE KÁBLE ako aj bez nebezpečenstva pred náhodným úrazom elektrickým prúdom.

STAREJŠI NA SVADBE

Kompletné vedenie od začiatku svadobnej slávnosti od odpytovania nevesty so starejšim a ženíchom, vrátane usadenia hostí na svadobnom obrade, úrade alebo v kostole, privítanie svadobných hostí pred svadobnou miestnosťou, svadobné hry, svadobné atrakcie, súťaže pre zábavu hostí, v neposlednom rade začepcenie nevesty, aj ženícha. V spolupráci s DJ-yom alebo kapelou je program doprevadzaný hudobným podkladom. Súčasťou starejšieho je celkové vybavenie, resp. rekvizity, potrebné pre svadobný program.

Pri našom stretnutí Vás oboznámim so základnými pravidlami svadobnej slávnosti, všetko samozrejme môžeme urobiť podľa Vášho výberu a rozhodnutia.

DJ NA SVADBE

Niekto si povie, DJ… veď len púšťa pesničky. TAK SI TO PRIATELIA SKÚSTE 🙂 DJ musí byť nielen dobre hudobne orientovaný z repertuárom ale aj technicky zodpovedne znalý s obsluhou techniky a príslušenstva. Od môjho detstva sa snažím hrať pre ľudí, pretože to je dôležité, hrať pre ľudí aby boli spokojní. Moju prácu neberiem len ako prácu, jednoducho ma to baví a žijem s hudbou… Teší ma, že Vám môžem spríjemniť Váš svadobný deň 🙂

Snažím sa všetko robiť s maximálnou radosťou, energiou a precíznosťou. Dovolím si napísať že vlastním, hudobný archív s cca 30 000 skladieb od rokov 70-tych až po najhorúcejšie novinky, ktorý stále dopĺňam novými CD albumami, prípadne platňami – vynilmi. Taktiež kladiem vysoký dôraz na technické vybavenie… Všetko presne to, čo na svadbe potrebujeme 🙂 Ďakujem za využitie mojich služieb.