Svadobný program

Realizujeme kompletný svadobný program na kľúč, ako STAREJŠI NA SVADBE & DJ NA SVADBE tak, aby ste s ničím nemali starosti.

STAREJŠI NA SVADBE

Kompletné vedenie od začiatku svadobnej slávnosti od odpytovania nevesty so starejšim a ženíchom, vrátane usadenia hostí na svadobnom obrade, úrade alebo v kostole, privítanie svadobných hostí pred svadobnou miestnosťou, svadobné hry, svadobné atrakcie, súťaže pre zábavu hostí, v neposlednom rade začepcenie nevesty, aj ženícha. V spolupráci s DJ-yom alebo kapelou je program doprevadzaný hudobným podkladom. Súčasťou starejšieho je celkové vybavenie, resp. rekvizity, potrebné pre svadobný program.

POSKYTUJEME AJ KOMPLETNÉ NAZVUČENIE SVADOBNÉHO OBRADU POD HOLÝM NEBOM !!!

Všetko robím priatelia pre Vás, je to Vaša svadba a Vy musíte byť spokojní. Pri našom stretnutí Vás oboznámim so základnými pravidlami svadobnej slávnosti, všetko samozrejme môžeme urobiť podľa Vášho výberu a rozhodnutia.

DJ NA SVADBE

Niekto si povie, DJ… veď len púšťa pesničky. TAK SI TO PRIATELIA SKÚSTE 🙂 DJ musí byť nielen dobre hudobne orientovaný z repertuárom ale aj technicky zodpovedne znalý s obsluhou techniky a príslušenstva. Od môjho detstva sa snažím hrať pre ľudí, pretože to je dôležité, hrať pre ľudí aby boli spokojní. MOJIM CIEĽOM JE VAŠA SPOKOJNOSŤ.

20ks FOTIEK DO RUKY IHNEĎ NA POČKANIE PRE VÁS ZADARMO!!!

Snažím sa všetko robiť s maximálnou radosťou, energiou a precíznosťou. Mám v archíve cca 30 000 skladieb od rokov 70-tych až po najhorúcejšie novinky. Taktiež kladiem vysoký dôraz na technické vybavenie… Všetko presne to, čo na svadbe potrebujeme 🙂 Ďakujem za využitie mojich služieb.