O NÁS

Vsaďte na istotu & zverte svoju svadbu profesionálnému výkonnému umelcovi, resp. starejšiemu, moderátorovi a dídžejovi za prijateľnú cenu ktorý rieši na Vašom evente všetko to, čo je potrebné a zatiaľ bez akejkoľvek kritiky s maximálnou spokojnosťou všetkých !!!

Vážení zákazníci, milí priatelia

moje meno je Peter Kubiš a svoju prácu za viac ako 20 rokov bohatých skúseností sa snažím robiť s maximálnou radosťou a ochotou pre Vás. Venujem sa kompletnému DJ+DISKO servisu vrátane ozvučenia a osvetlenia akcií, firemných eventov, rodinných osláv, špeciálne svadobných programov s kompletným vedením ako aj technickým zabezpečením. Najväčšiu cenu má pre mňa spokojnosť zákazníkov, priateľov a hostí, vrátane personálu a presne TOTO je aj moja reklama. Týmto sa Vám chcem poďakovať za prejavenú dôveru a spoluprácu, pretože je to o vďačnosti a som vďačný za každý druh akcie pre Vás…

Každá Vaša svadba je jedinečná a preto sa vždy prispôsobujem Vašim požiadavkám. Mojou prioritou je skvelá zábava ako aj atmosféra počas celého svadobného programu. Mám vypracované tzv. pravidlá svadobnej slávnosti, kde sú uvedené všetky kroky svadobného programu, všetky zvyky, tradície, svadobné hry, súťaže, kvízy a pod. Všetko Vám podrobne vysvetlím a Vy si vyberiete čo budeme robiť na Vašej svadbe.

Odpytovanie nevesty, ozvučenie a koordinácia na svadobnom obrade a kompletné vedenie svadobnej slávnosti s moderovaním a uvádzaním, všetky tradície a zvyklosti od príchodu mladomanželov pred oltár až po začepčenie nevesty v mojej úlohe ako starejšieho a samotná hudobná produkcia ako dídžeja s bohatým hudobným archívom a moderátora v spojení kompletného technického zabezpečenia a vybavenia vrátane zvukovej & svetelnej techniky & atrakcií sú všetky potrebné služby ktoré nesmú chýbať na Vašej svadbe.

. Tak isto vieme doporučiť aj skvelého kúzelníka pre deti aj dospelých na Vašom svadobnom programe či profesionálného fotografa / kameramana pre Váš event. Tešíme sa na spoluprácu.

S úctou Peter Kubiš