Technika

Naše projekty realizujeme s kompletným technickým zabezpečením. Pri realizácii používame našu osvedčenú techniku, pretože kladieme dôraz na maximálnu spokojnosť „všetkých“. Značky ako : 18 SOUND – PIONEER – SOUNDCRAFT – SENNHEISER – TRIX & samozrejme MY, resp. TESSOUND sú značky, ktoré hovoria za všetko…. samozrejme, nieje to len o technike 😛

CDJ SYSTÉM

Už od malička mám skúsenosti že značka Pioneer, je naozaj PIONEER. Nesklamala ma nikdy na žiadnej akcií, preto som sa vybavil profesionálnym setom od značky Pioneer, ktorý okrem prehravania AUDIO & MP3 ponúka už aj prehrávanie VIDEO. Mixážny pult s možnosťou pripojenia viacerých zdrojov signálu a mikrofónov, obsahuje už aj efektový a zvukový procesor s výraznou akustickou úpravou zvuku.

MIKROFÓNY & PRÍSLUŠENSTVO

Mikrofóny sú veľmi dôležité pri moderovaní akcií a pri mojich programoch si zakladám na 100% kvalite a spokojnosti klientov. Preto v súčasnej dobe používam mikrofóne systémy značky SENNHEISER, a to buď v káblovom prevedení, alebo v bezdrôtovom prevedení s mikrofónom do ruky prípadne na hlavu. Sennheiser sa vyznačuje pilotným prenosnom signálu a aj keď sú drahšie, kvalita je pre mňa prvoradá.

ZVUK

Zvuk, jedine náš zvuk… TESSOUND PRO s výkonom až do 6000W RMS !!! Dynamické full-range & BI-AMP ozvučenie s maximálnou kvalitou a prenosom všetkých frekvencií. Našim zvukom vieme ozvučiť aj viacero miestností, interiér/exteriér, nádvorie, námestie… Všetko podľa Vášho želania… Výkon cca 6000W rms = 6kW je vhodný takmer pre čokoľvek !

SVETLO

Náš svetelný systém pozostáva z profesionálnych a kvalitných svetelných efektov a LED efektov, ktoré osvetlia aj veľké sály, exteriéry a pod. Využívajú špičkovú technológiu s krokovými motormi a zrkadlá s kvalitnými dichro-filtrami. Naše svetlá skutočne vidieť 🙂

LASER

Laser show robíme v súčastnosti zo zeleným laserom s výkonom 1W alebo plnofarebným laserom s výkonom 5W. Vďaka prevodníku a softvéru MONCHA, FIESTA vieme lasermi písať texty a kresliť obrazce podľa Vášho želania.

DYM

Jemný dym je na svadbe plnohodnotným doplnkom vďaka ktorému sa zvýraznia lúče svetelných efektov. Navyše používame kvalitnú voňavú kvapalinu s demineralizovanou vodou a s arómou, takže je to o potešení nielen pre svetelné efekty 🙂

UPOZORNENIE : NEPOUŽÍVAME DYMOSTROJE, ROBIA HUSTÝ KÚDEL DYMU !!!

PROJEKTOR

Výkonný projektor značky PANASONIC je vhodný pre všetky prezentácie, premietania a zobrazovanie Vašich fotiek, videí a pod. Má vstup pre SD kartu, VGA, OPTICAL, PC-IN. K projektoru máme k dispozícii plátna so stojanom, pre premietanie na Vašej svadobnej slávnosti.